Technologijoms žengiant į priekį, kiekvieni nauji metai būna pažymėti ir daugybės naujų įrankių, skirtų puslapių kūrimui, atsiradimu. Ieškantieji technologinių naujienų, jų gali surasti kiekvieną mėnesį. Taigi, norint įsigilinti į kiekvieną iš jų, šiam procesui reikėtų paskirti tikrai nemažai laiko, todėl mes apžvelgėme ir pateikiame jums tuos puslapių kūrimo įrankius, kurie šiais, 2017 m., sulaukė daugiausiai dėmesio ir pripažinimo.

Pirmasis itin daug dėmesio sulaukęs puslapių kūrimo įrankis yra Pattern Lab, pasitinkantys naujus vartotojus su puikiu kvietimu, siūlančiu „sukurti atomines dizainų sistemas su Pattern Lab“. Šis įrankis pagelbės jums sukurti itin apgalvotas ir tinkamai sumodeliuotas vartotojo sąsajas, naudojant vadinamamąjį atomo dizaino principą, kuris yra svarbiausias šio įrankio veiksnys, o jo principas yra jūsų puslapio dizaino suskaidymas į mažesnes dalis, kurios kitaip gali būti pavadintos atomais, ir tuomet — jų sujungimas į savotišką didesnį darinį, panaudojant ir kitus komponentus, dar vadinamus molekulėmis. Trumpiau tariant, tai — statinis puslapio generatorius, kuris veikia naudodamas PHP arba Node, ir geba sujungti visus vartotojo sąsajos komponentus.

Šiais metais pasirodė ir visiškai nauja naršyklė — Vivaldi. Sukurta programuotojų, kūrusių Operą, Vivaldi yra vadinama viena iš geriausiai prisitaikančių naršyklių, ir siūlo daug naujų naudingų aspektų. Ši naršyklė yra itin lanksti, leidžia personalizuoti tai, kas jums aktualu, ir yra be galo funkcionali. Tai — puikus variantas, jeigu dirbate su statistika ir vizualizacijom bei duomenimis. Be to, Vivaldi leidžia jums organizuotai tvarkyti savo puslapių skirtukus ir prisitaiko prie kiekvieno jūsų techninio noro.

Dar vienas įdomus naujas įrankis yra Macaw. Pravartu tai, jog be jokių papildomo kodų naudojimo jis leidžia jums kurti itin jautrius dizainus, kurie puikiai atrodo ir veikia be jokių problemų visose naršyklėse ir įrenginiuose. Sukurtas specialiai dizaineriams, šis įrankis pasižymi paprastumu, o jį naudoti — itin lengva ir nesudėtinga. Teigiama, jog peržiūrėjus kelis mokomuosius įrašus, per pusvalandį galima sukurti puikų tinklalapio šabloną ir jį išbandyti, kelių minučių bėgyje pamatant konkrečius dalykus, kuriuos galbūt dar norėsite patobulinti.