Apsipirkimas, žaidimai, lošimai, įvairių kasdienių reikalų tvarkymas ir bendravimas — visa tai ir dar daugiau dabar tapo IT dalimi, o mes nebeįsivaizduojame savo gyvenimo be daugelio internetinių tinklalapių ir jų teikiamų naudų mūsų kasdienybei. Tačiau kartais, kai norime apsipirkti ar, tarkim, apsilankyti geroje lošimų internetinėje svetainėje, susiduriame su daugybe skirtingų tinklalapių, ir nebežinome, kuo vienas yra geresnis ar blogesnis už kitą.

Ieškant geriausių internetinių parduotuvių bei svetainių nusipirkti tam tikrų daiktų ar rūbų, vartotojai dažnai linkę pirmiausiai nuklysti į patikrintus internetinius aukcionus, tokius kaip Ebay ar Amazon, tačiau iš tiesų variantų yra kur kas daugiau. Šiais metais The Independent sudarė geriausių internetinių rūbų parduotuvių, kuriose Jūs tiesiog privalote apsilankyti, jeigu to dar nepadarėte, sąrašą: nenorintiems daug išleisti, patiks Boohoo, Missguided, Lavish Alice, Pretty Little Thing, Glamorous, Monki, Inthestyle, Linzi svetainės. Itin daug vyriškų drabužių su konkurencingomis kainomis galima rasti Matchesfashion, Mrporter, Jacamo, The Idle Man, Percival, Doverstreetmarket, Goodhoodstore. Jeigu jus domina parduotuvės, kuriose modeliai ir pasirinkimas yra nuolat atnaujinami, apsilankykite Asos, Young British Designers, Wolf and Badger, Not Just a Label tinklalapiuose. Vintažo gerbėjams patiks Vestiairecollective, Rokit, Love Miss Daisy, Beyond Retro, The Stellar Boutique, o ieškantys nuolaidų turėtų apsilankyti Yoox, TK Maxx Gold Label, Brand Alley, Secret Sales, The Outnet, Get the Label, Lux Fix svetainėse. Jeigu ieškote platformos, kurioje galima nusipirkti parduodamus kokybiškus, bet nebenešiojamus rūbus ir daug prekių vaikams, išbandykite Tradesy arba ThredUp tinklalapius — kainos čia svyruoja nuo žemų iki vidutinių, o prekių ženklų gausa — nuo J.Crew iki Chanel.

Jeigu Jus domina galimybė internete pažaisti azartinius žaidimus, pasirinkimų taip pat yra daug. Lankomiausios svetainės, kuriose galite lošti ir statyti pinigus yra Bovada, My Bookie, Intertops, Bet Online, Top Bet, Sports Betting, X Bet, GT Bets, BetPhoena, 5Dimes, BetNow ir SportBet. Apsilankę lošimo tinklalapiuose, visų pirmą atidžiai persiskaitykite jų pateikiamas taisykles bei nuorodas — tai padės išvengti netikėtumų ir nenumatytų atvejų, kurie gali pasitaikyti proceso eigoje.