Mėgaukimės savo kelione. Kuomet esame vieniši ar jaučiamės pasiklydę tamsoje, norisi parodyti stebinančią savo asmenybės šviesą. Kas kartą gyvenime suklydus, susidūrus su sudėtingais dalykais, mūsų laukia galimybės pataisyti kažką. Blackjack suteikia šias galimybes bet kokiu atveju.

Gyvas supratimas

Išmokime duotą pamoką. Mums visada po ranka pasitaikys daug dalykų, kurie gali praskaidrinti netgi sunkius gyvenimo etapus. Tarkim, treniruoklių salė, tam tikra grupė, knygos, muzikinis fonas, filmai ar kt. Tokie atsipalaidavimo būdai padės atsigauti, kai nerandama atsakymų.

Gyvenimas brangiausias dalykas ir jis neturėtų būti pernelyg sudėtingas. Pasistenkime rasti džiaugsmo bet kurią gyvenimo akimirką. Ieškokime gero, ne kažko blogo. Kuomet pabundame ryte, pabandykime iškart įvardyti 5 gerus dalykus. Pavyzdžiui: „Turiu sutuoktinį, kuris nubunda kartu, yra maisto, vandens, rūbų, pastogė, mano automobilis dar važiuoja, yra pinigų benzinui, šeima, draugai.  Blackjack šį suvokimą tarsi priartina prie mūsų pačių. Viskas gyvenime supaprastėja.

https://www.optibetkazino.lt/zaidimu-apzvalgos/

Blackjack – esminis suvokimas

Taigi, nebėra priežasties būti nelaimingiems. Gyvenkime savo gyvenimą. Pergalvokime viską, ko mus mokė mokykloje, ar išgirdome iš kitų bei perskaitėme knygose. Blackjack šiuo atveju taip pat labai svarbus.

Tada atmeskime tai, kas žeis mūsų sielą. Pamirškime, ko kiti norės ir tikėsis iš mūsų. Raskime savo aistrą bei tikslą. Jei reikės, ieškokime gyvenimo mokytojų, kurie galėtų mums padėti. Ieškokime nuotykių keliaudami. Pasilinksminti taip pat visada verta. Blackjack gali padėti atrasti šiuos malonumus tarsi iš naujo vėl. Šie atradimai gali kelti begales pačių geriausių emocijų.

Meilė kitiems

Būkime paslaugūs. Nemeluokime sau. Kvailiokime, juokimės ir gerai leiskime laiką. Mokėkime žaisti, nes tai labai puikus talentas. Leiskime laiką su tais, kurie padeda mums atskleisti geras savybes. Rimtumas ar nuolatinė įtampa geba sunaikinti džiaugsmus bei kelti nerimą. Dėl to niekas nedrįstų ginčytis. Jei taip nutiktų, reikštų, kad žmogus iki galo nesuvokia tikrosios gyvenimo tiesos.

Stebėkime vaikus ir pasitikėkime jų, pavyzdžiais, žaiskime ir juokimės. Išjunkime visus naudojamus telefonus ir praleiskime bent kiek laiko gamtoje, soduose ar festivalyje. Mylėkime visus, nes tai vadinama meile: skristi paslaptingiausio dangaus link, visas akimirkas atidengti, galų gale, žengti žingsnį. Visi turi gėrio šerdis, kurios neturėtų būti sunaikintos. Neskubėkime smerkti, kadangi negalime žinoti, kuriame vidiniame kare kas dalyvauja. Nusiųskime gerų palinkėjimų žmonėms, kurie buvo įskaudinti ar įžeisti.  Blackjack irgi to moko.