Sveiki atvykę į mūsų puslapį! Jeigu esate informacinių technologijų entuziastas, ne vienerius metus su IT dirbantis specialistas, ar tik pradedate savo karjerą šioje srityje, esame tikri, jog pas mus atrasite daug ir visokios informacijos, kuri Jus sudomins, nustebins ir atskleis kažką naujo kiekvieną kartą pas mus apsilankius.

IT — viena greičiausiai tobulėjančių ir nuolatos į priekį judančių sferų, todėl nenuostabu, jog sugaudyti visus niuansus ir aspektus gali tapti šiek tiek sudėtinga. Internete atsirandančios informacijos kiekiai dažnai gali pasirodyti sunkiai aprėpiami, ir kartais tampa sunku nuspręsti, kuri informacija yra aktuali, o kuri — nelabai. Tačiau mes esame pasiruošę Jums padėti! Tikimės, jog pas mus rasite naudingos ir aktualios informacijos bei visas svarbiausias naujienas, kurias, prieš pateikdami Jums, mes kruopščiai atrenkame ir išanalizuojame. Supažindinsime jus su naujausiomis IT tendencijomis, nagrinėsime, kas laukia ateityje bei kokie yra populiariausi specialistų naudojami įrankiai, apie kuriuos Jūs galbūt dar nežinojote. Siekiame užtikrinti, jog mūsų tinklalapyje esantys straipsniai praturtintų Jūsų turimų žinių bagažą, ir padėtų Jums tobulėti tiek gerai pažįstamose, tiek ir visai naujose srityse.

Taip, IT — viena inovatyviausių ir sparčiausiai į priekį judančių sričių, tačiau ši pažanga iš tiesų yra labai įdomi, žvelgiant tiek moksliniu, tiek ir socialiniu ar kultūriniu aspektu. Šioje erdvėje Jūsų laukia daugybė įdomių dalykų, kuriais norime pasidalinti. Ar žinote, kiek naujų programavimo kalbų atsirado IT erdvėje nuo 2000 m.? O kokios yra naujausios šios srities tendencijos ne tik šiems, bet ir ateinantiems metams? Kokius puslapių kūrimo įrankius naudoja patyrę dizaineriai, o kokius mieliau renkasi pradedantieji? Pažadame, jog padėsime Jums surasti atsakymus į visus šiuos klausimus, o į kai kuriuos atsakysime netgi anksčiau, negu jie jums iškils.